26 Şubat 2013

Turkcell Müşterisini Mağdur Ediyor!

Farkında olmadan Fixmobi adlı video paketi başlatılmış ve bugüne kadar 50 tl tutarındaki ücret faturama yansıtılmıştır. Bu tutarın yansıtıldığını öğrenmeden önce fixmobi 'den bilgi mesajı geldiğinde Turkcell merkezine gidip müşteri hizmetlerine danıştığımda sms'i dikkate almamam gerektiği konusunda yönlendirildim.

Reklam adı altında ücretli olup olmadığını belirtmeden üye olmadan paranızı alıyorlar.
Koskoca Turkcell'de buna ortak olarak sizden tahsil ettiği parayı direk olarak onlara aktarıyor .
Ben ilgili tutarların silinmesini ve Turkcell gibi prestijli bir firmanın bu tür şeylere olanak sağlamamasını talep ediyorum.

Tacettin 61 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Şubat 2013

    Müşterimiz ile 28.02.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize servis kullanımı hakkında bilgi verildi. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön