22 Nisan 2015
Yorum Yap
#3195732

Turkcell Müşterilerini Yanıltıyor

Numara taşıma işlemi
yapmış olmama rağmen hattı kendi adıma devir almamdan dolayı Turkcell’in numara
taşıyanlara yönelik bir paketinden yararlanamıyorum. Oysa paket kriterlerinde
numarasını taşıyıp ardından devir alanlar bu paketten yararlanamaz diye bir
ibare yok. Turkcell yine yaptı yapacağını. Beni Turkcell'e geçtiğime pişman etti.

Poyraz Poyraz 447 Okunma

Cevaplar

 • Poyraz04 Mayıs 2015

  Yani ben numaramı boşuna taşıdım öyleyse Türkcelle "Devir olan hatlar bu kampanyadan yararlanamamaktadır" ibaresi numara taşıyanlara yönelik olan kampanyaya katılım kriterlerinde yer almamaktadır. Turkcelli tüketici hakem heyetine şikayet edeceğim.

 • Poyraz04 Mayıs 2015

  Turkcell müşteri temsilcisi ilk şikayet ettiğim gün aradı ve konuyu araştırıp geri dönüş yapacaklarını ve bana şikayetim konusunda hak verdiklerini belirtti. Aradan geçen 13 gün sonunda benim haklı olduğumu ama bu konuyla ilgili herhangi bir şey yapamayacaklarını söyleyip şikayet kaydımı kapattılar.

 • Turkcell Temsilcisi04 Mayıs 2015

  Müşterimiz ile 04.05.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Devir olan hatlar bu kampanyadan yararlanamamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Poyraz23 Nisan 2015

  Müşteri temsilcisi aradı ama sorunum hala çözülmedi. Kendi ekranlarında devir işlemi yapanlar paketten faydalanamaz yazdığını belirtiyorlar ama ne hikmetse bu yazıyı Türkcell.com.tr adresine koymamışlar. Bize söylenenle kendi uygulamaları arasında çelişki var.

 • Turkcell Temsilcisi22 Nisan 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler