06 Kasım 2014

Turkcell Müşterilerini Yanıltarak Veri İşleme İzni Alıyor!

Turkcell'in ücretsiz müşteri hizmetleri olan 0532 757 2222 tarafından arandım fakat yetişemeden kapandı. Geri aradığımda "Neden arandığınızı öğrenmek istiyorsanız 1'e basınız" diyen mesaj üzerine 1'i tuşladım ve bunun neticesinde "Veri işleme izniniz alınmıştır" sesli mesajını aldım. Böyle yanıltıcı bir yöntemle benim iznimi almış olduklarından rahatsız oldum ve operatöre bağlanmaya çalıştım ki böyle bir şey mümkün değil tabi ki. Aramayı sonlandırır sonlandırmaz da bir SMS aldım "Veri işleme izniniz alınmıştır " diyor.


Hiçbir şeye izin vermediğim halde beni yanıltarak sözde iznimi almış olan yıllardır kullandığım faturalı hattın GSM operatörünü kınıyorum. Gerekli işlemin yapılmasını istiyorum.

Ceren 92 Okunma

Cevaplar

 • Ceren25 Mart 2015

  hiçbir şekilde geri dönüş yapılmamıştır. Böylesine büyük bir firma bile üç kağıtla müşterilerinden izinler alarak kafasına göre işlem yapıyorsa güvenebileceğimiz bir firma yok demektir. Çok yazık.

 • Ceren05 Ocak 2015

  Beni değil eşimi aradılar, eşim bana yönlendirmesine rağmen beni aramadan şikayeti sonlandırdılar.

 • Turkcell Temsilcisi15 Kasım 2014

  2804569 nolu şikayette belirtilen irtibat numarasından müşterimize ulaşamadık. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ceren13 Kasım 2014

  Firma tarafıma hiç bir geri dönüş yapmadığı halde buradaki süreci sonuçlanmıştır. 6 yıllık faturalı müşterileri olmama rağmen müşteri memnuyeti anlayışlarını göstermiş oldular.

 • Turkcell Temsilcisi06 Kasım 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön