26 Mart 2013

Turkcell Müşterilerini Kaale Almıyor!

TCKNK bazında , 2 farklı faturalı hattına sahip olduğum Turkcell , şikayetlere geri dönüş yapmayacağını müşteri hizmetleriyle bildirerek , 2 faturanla senden her ay ödeme alırız ama destek vermeyiz işine gelirse imasında bulunmuştur.


Cihaz kampanyasından yararlanmak isteme talebimi sıfır alaka ile karşılamış bu yolla ben ve benim gibi olan tüm Turkcell müşterilerini mağdur etmiştir.
Turkcell için kurumsal ve platinum müşteriler haricinde herkes , kendileri için kaale alınmaması gereken insanlardır şeklinde bir intiba oluşturmuştur .

Arif 22 Okunma

Cevaplar

  • Arif29 Mart 2013

    İşte sizin müşteri hizmetleri anlayışınız bu kadar ! Ben müşteri hizmetleri taleplerime cevap vermiyor diyorum , siz haa öyle mi o zaman müşteri hizmetlerini arayarak çözüm bulabilirsiniz diyerek , dalga geçme üslubuyla yanıt veriyorsunuz . Şikayetimin ve memnuniyetsizliğim sonuna kadar azim ve ısrarla arkasındayım , sorunumu çözene kadar hakkımı aramaya devam edeceğim . Kimse bana saygısızlık yapamaz , herkes haddiniz bilecek .

  • Turkcell Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin cihaz kampanyaları ile ilgili ilettiği görüşleri için teşekkür ederiz. Cihaz kampanyaları ile ilgili katılım bilgilerine ve kampanya içeriklerine web sitemizde yer alan http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/genel.aspx#post-paid linkinden ulaşabilirsiniz.Kampanya içeriği ve ödeme seçeneğine bağlı olarak kampanya katılım koşulları farklılık gösterebilmektedir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön