14 Ekim 2017 #9691614

Turkcell Müşterilerini Çoktan Kaybetmeyi Kabul Etmiş

Çok uzun yıllardır Turkcell müşterisiyim. Paketim 4 GB ve 40 TL ödüyorum ve artık günümüz gereği internet hiçbir şekilde yetmiyor. Turkcell 'de bunu takip edip bugün sabah beni arayıp paketimin 5 GB yapılıp 49 TL ödeyebileceğimi teklif ettiler.


Bende kendisine zaten artı 1 GB aldığımda da 10 TL olduğunu tekliflerinin saçma olduğunu söyledim. Ayrıca günümüz diğer operatörlerinin bu kadar uygun fiyatlarla daha fazla internet sağladıklarını en kısa zamanda bende başka operatöre geçebileceğimi ilettim fakat hiçbir şekilde umurunda olmayıp telefonu kapattı.


Bende anladım ki Turkcell'in artık daimi müşterilerinin başka operatörlere geçiyor olması umurunda bile değil! Bende taahhüdüm biter bitmez operatör değişikliği yapacağım!

Duygu 515 Okunma

Cevaplar

  • Duygu16 Ekim 2017

    Bu nasıl bir yalan bir de 14.10 tarihinde aranmışım kim aradı beni şikayetimle ilgili Turkcell? Şikayetimle ilgili hiçbir şekilde aranmadım!

  • Turkcell Temsilcisi16 Ekim 2017

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 14.10.2017 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Ekim 2017

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön