26 Mart 2013 #1708488

Turkcell Müşteri Temsilcisinin Davranış Tarzı!

Söz konusu operatörden adıma faturalı hat açıldı bunun üzerine savcılıkta şikayette bulundum savcılık soruşturması bitmeden bana icra takibi başlatacaklarını söylediler. Ayrıca ilgili müşteri temsilcisi resmen beni fırçaladı. Kullandığı ifade şu "ilk başta konuş sonra ben konuşmadım de " ayrıca savcılıktaki ilgililerin tavsiyelerini söylediğimde " benden onlara selam söyleyin" deyip alay etti. Ne yapacağımı şaşırdım.


Müşteri hizmetlerini aradığım halde benim adıma açılan hattın aktivasyon tarihi ile hangi numaralarla görüşüldüğü hakkında herhangi bir bilgi verilmedi büyük şirket olmak insanlara saygı göstermek ve onların bilgilerinin güvenliğini sağlamakla başlar.

Mesut 75 Okunma

Cevaplar

  • Mesut01 Nisan 2013

    şikayetlerimi ve itirazlarımı ilettiğim ve turkcell müşteri hizmetleriyle konuştuğum halde hala telefonuma her gün "bu gün son gün ödemezseniz icra takibi başlayacak" başlıklı yazılar gelmeye devam etmektedir bu konunun ilgililere aktarılması gerekir anlaşılan o ki maksat müşteriyle görüşülmüştür izlenimi vermek için bizimle görüşmüşlerdir. Ama bana yapılan bu haksızlıkların peşini bırakmayacağım ve tüketici derneklerine de başvuracağımı bildirmek isterim

  • Mesut28 Mart 2013

    Bana dönüldüğü için teşekürlerimi sunarım; ancak bütün adli ve idari makamlarda hakkımı aramaya devam edeceğim. Özellikle benden izinsiz bir şekilde adıma hattın açılması ve bunun sonucunda mali bir yükümlülük altına girmem bunlarla beraber günlük hayatta beni uğrattığı zaman kaybı ve stres epey beni yıprattı. özellikle ben suçluymuşum gibi bir de icra takibinin başlatılması haksızlığın ne denli büyük olduğunu gösterir.

  • Turkcell Temsilcisi28 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön