15 Nisan 2013
Yorum Yap
#1741926

Turkcell Müşteri Temsilcisine Ulaşılamıyor!

Müşteri hizmetleri adeta , ulaşılmaması için ayarlanmış gibi. Bir problem olduğunda, acil sözel olarak görüşüp , fikir alınması gerektiği durumlarda müşteri hizmetleri adı altında verilen numara arandığında mekanik bir ses sizi karşılıyor ve "arama nedeninizi birkaç kelime ile söyleyebilir misiniz?" gibi bir talepte bulunuyor.


Eğer talep edeceğiniz konu , o mekanik sesin literatüründe yer alıyorsa ( şansınıza artık) , pek muhterem müşteri temsilcisi ile sözlü konuşma hakkını kazanıyorsunuz ! Nedir bu pardon ?Çoktan seçmeli sınav mı ? Yoksa , müşteri ile iletişime geçiliyormuş gibi gösterilmeye çalışılan bir illüzyon mu?
Lütfen bir an önce bu uygulamaya son verin!

Türkan 60 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları