09 Mayıs 2016

Turkcell Müşteri Temsilcisi Hatası ve İnternet Paketi!

23 Nisan Cumartesi günü halihazırda kullanmış olduğum internet paketi o ay için yeterli gelmedi ve müşteri hizmetlerini arayarak fatura kesimine (25.04.2016) kadar kullanabileceğim ek paket talep ettim. Müşteri temsilcisi bana 2 gün için 4 TL'ye 8 GB internet paketi önerdi ve kabul ettim. Ancak bu paketin bir aylık fiyatının 69 TL olduğunu fatura kesiminden sonra yenilenmemesi için paket iptali gerçekleştireceğini ve ek paketi iptal etmesi için kullanmış olduğum paketle birlikte iptal etmesi gerektiğini iletti.


Ben mevcut paketimden memnun olduğum için ısrarla aynı paketi tekrar alıp alamayacağımı sordum ve her seferinde hiçbir problem olmayacağı, aynı paketi aynı fiyatla tekrar kullanabileceğimi bildirdi. Fatura kesimi gerçekleştikten sonra ise aynı paketi almaya çalıştım ancak paketi alabilecek tarifeler değiştiği için ben paketi tekrar alamadım.

Hatice 90 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Mayıs 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 29.04.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi09 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Hatice09 Mayıs 2016

    Müşteri çözüm Merkezinin bana sunduğu teklif ise aynı paketi veremeyiz ama 69 TL'ye 8 GB İnternet verebiliriz! Burada hata benden kaynaklanmamaktadır. Bu durumda ise (tüketicinin korunması hakkında kanun no:6502 madde. 54/2 Etiket, tarife ve fiyat listelerinde belirtilen fiyat ile kasa fiyatı arasında fark olması durumunda tüketici lehine olan fiyat uygulanır.) 'a istinaden burada herhangi bir kasa söz konusu olmasa dahi ilgili müşteri temsilcisi bana paketi alabileceğimi taahhüt ettiğinden Turkcell hattıma aynı paketi tanımlamalıdır. İlgili sorunu yaşadığımda kullandığım tarife Kamu Eko, internet paketi Otomatik 8 GB 20 TL'dir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön