14 Eylül 2013 #2011323

Turkcell Müşteri Temsilcisi Farklı Tarife Uygulamış!

Hat kapatma dilekçesi vermemi takriben Turkcell'den gelen bir telefon ile hattımın sabit ücret olmadan açık kalabileceğini ve sadece konuştuğum kadar fatura ödeyeceğim söylendi. İlk ay fatura gelmeyince tarifenin bu şekilde uygulandığını düşündüm.Bir süre sonra yeni bir Turkcell hat almaya gittiğimde 5-6 aylık ödenmemiş faturam olduğunu ve cezaları ile ödemem gerektiği söylendi.


Tutarın tamamını mağdur olduğum halde ödedim ve hattı tekrar kapattım. Müşteri temsilcisini arayarak bu tutarların iadesini istedim olmadı. Bu kapatılan hattıma tekrar iki adet daha fatura geldi ve bunları da ödedim.Müşteri temsilcisi nazikçe elinden bir şey gelmediğini ve bu faturaları ödemem gerektiğini söyledi.

Aykut 19 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimizi 24.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön