11 Şubat 2014 #2286462

Turkcell Müşteri Temsilcisi Azarlamak İçin Aramış!

Daha önce IVR aracılığı ile arandığımda Turkcell ile ilgili bilgi almak isterseniz 1'i tuşlayın gibi bir arama tarafıma yapılmıştı. Turkcell'e geçiş yapmak istediğim için bilgi almak amacıyla tuşladım.


10.02.2014 tarihinde 15.30 - 16.00 saatleri arasında Turkcell'den arandım. Müşteri temsilcisinin bilgi aktarmaktan ziyade azarlamak için aramış olmasına katlanamadım çok fazla müsait olmadığım içinde cevap veremedim, telefonu kapadım. Keşke insanlara daha naif bir ses tonu ile yaklaşım gösterilebilse..

Seda 42 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 11.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Tarifeler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön