29 Ağustos 2013

Turkcell Müşteri Temsilcilerine Ulaşmakta Zorluk Çekiyoruz!

Defalarca Turkcell müşteri temsilcimize ulaşmaya çalışmamıza rağmen ulaşmakta büyük zorluk yaşıyoruz. Şikayet ettiğimizde "sözde" bizimle ilgileniliyor, yerine başkası gönderilecek deniyor fakat hiçbir girişimde bulunulmuyor. Dördüncü kez aynı konuyla ilgili şikayette bulunuyoruz fakat bugün yine söylenilen saatte müşteri temsilcisi ofisimize gelmedi.


Tekrar şikayet ettik, fakat bunun da bir çözüm sağlayacağını düşünmüyorum Aylardır hatlarımızdan 3-4 tanesi için gereksiz yüksek bedel ödüyoruz. Paket değişikliği taleplerimiz onaylanmasına rağmen yürürlüğe girmiyor. Hat değişikliği için alınan evraklarımızı kaybediyorlar, hattı aktarmayıp yine bize yüksek fatura yansıtıyorlar.


Operatör değiştirme vakti!

Dilay 111 Okunma

Cevaplar

  • Dilay30 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili, 5-6 aydır "www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden" 4 kere, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ise 3 kere şikayette bulunduk. Kayıtlarınızı kontrol edebilir misiniz? Buna rağmen hala bir müşteri temsilcisi bizimle ilgilenmedi! Önceden gelenler de hat devri yapmayıp, paketlerimizi güncellemeyip bizi zarara uğrattı. En kısa sürede çözüm rica ediyoruz, aksi durumda farklı yollar izlemek durumunda kalacağız. Saygılarımla, Dilay Sezginsoy

  • Turkcell Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön