15 Ekim 2014

Turkcell Müşteri Temsilcileri Yanıltıyor.

Turkcell'den toplam 9 tane şirket hattımız var. 7 tanesini yeni aldık. Müşteri temsilcimiz Cantel İletişim den O.. bey diye birini yönlendirdi. Bu arkadaş bize yanlış bilgiler vererek gerekli imzaları aldı. Paketler söylediği gibi gelmedi. Lakin kendisi hatların hazır olduğunu kullanabileceğimizi söyledi.

İlk hafta 200 tl oldu sadece hatlardan birinin güncel borç durumu. Konuyu temsilcimiz D..hanıma söyledik. Bir şey olmaz siz konuşun biz düzeltiriz dedi. İkinci hafta 400 tl oldu. Bu kez D..hanım terfi almış. S.. hanım çıktı karşımıza oda aynı söylemlerle düzeltiriz dedi. Arkasından Turkcell'den sürpriz finans departmanından arıyoruz borcunuz 599 tl acil öde yoksa icra.

Bülent 1.143 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Kasım 2014

    Müşterimiz ile 03.11.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Bülent16 Ekim 2014

    TİB' e başvuracağım sözde çözüm merkezinizden halen ses yok 72 saat geçeli günler oldu

  • Turkcell Temsilcisi15 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön