25 Ekim 2016

Turkcell Müşteri Talebi Olmadan Müşteri Tercihlerini Değiştirip Müşteriyi Zarara Uğratıyor

Turkcell 'de kota canavarı 4.5G teknolojisinden bin bir zorlukla 3G ' ye geri döndüm. Paketim aylık yenilendiğinde öğreniyorum ki Turkcell beni yine 4.5G ' ye geri döndürmüş, hem de müşteri olarak hiçbir talebim olmadan bunu yapmış. 2220 'ye atacağım
bir mesaj ile 3G 'ye geri döneceğim belirtiliyor. Ama attığım SMS için anlaşılamadı
yanıtı geliyor. 15 dakika süren arama çabalarımdan sonra çağrı merkezine ulaşamadım. Özetle Turkcell kota düşmanı uygulamalarla, ya internetinizi ya hatta bekleterek konuşma sürenizi ya da anlayamayacağı SMS'ler atmamızı isteyerek hem kotamızı, hem sabrımızı zorluyor.

Dilek 75 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2016

    Müşterimizin BTK'ya ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 25.10.2016 tarihinde e-posta ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön