26 Mart 2013 #1708492

Turkcell Müşteri Memnuniyetsizliği!

Yıllardır Turkcell kullanıcısıyım, son 4-5 yıldır ise platinum müşterisiyim ve bugüne kadar çok memnun idim.2008 de ve 2011de 2 defa kampanyalardan ve yüksek tarifelerden kontratlara girdim. Şikayetim şu, son aldığım kontrat bitti ve artık bir süreliğine daha düşük bir tarifeye geçmek istedim ama eğer bunu yaparsam platinum müşteriliğimin biteceği söylendi.


Son 24 ay 200tl üzeri fatura ödedim. Yani faturaları öderken platinium, düşük tarifeye geçmek isterken anında başka muamele hiç hoş olmadı. Son 24 ay bir sürü başka platinium müşterisinden daha çok para öderken iyiydi ama bir süre sakin takılmak isterken hemen bu şekilde, 5 yıllık müşteriye yapılan muameleden şikayetçiyim.

Yagmur 211 Okunma

Cevaplar

  • Yagmur29 Mart 2013

    Daha yukarda ne yazdığını anlamadan kopyala yapıştır mantığıyla atılan bir cevap müşterilerinizle ne kadar alakalı olduğunuzun kanıtı olsa gerek. Ben nasıl platinum müşterisi olunur diye sormadım! Nereden bilgi alırım veya nasıl şikayet bırakırım diyede sormadım! Daha evvel telefonda bu konu hakkında şikayette ettim. Ufak bir incelemede rahatlıkla bulabilirdiniz ancak basit bir metni biryerden kopyalayıp yapıştırmak sizin için en basit çözüm olsada müşterinizi kaçırmak için en direk çözüm oldu. Para ödersen platinum müşterisisin ödemediğin gün başka müşterisin mantığıyla yolunuz çok uzun olmaz bence. Benim toplam kaç tane hattım var ve her ay kaç para veriyorum acaba? Son 5 yılda kaç para ödemişim acaba? Müşteri geçmişiyle belli bir grubun içine kalamıyorsa sadece aylık ödediğiyle bu grubun içinde olabiliyorsa bu işte bir terslik olduğu kesin. O zaman "çünkü siz bizim için değerlisiniz" sloganı yerine "paranız bizim için değerli" deyin olsun bitsin.

  • Turkcell Temsilcisi29 Mart 2013

    Turkcell Platinum, müşterilerine, hayatlarını kolaylaştıracak ayrıcalık ve hizmetler sunuyor.Turkcell Platinum müşterisi olmak için Gold Plus veya Platinum Paket​ abonesi olmanız yeterli. Turkcell Platınum hakkında web sitemizde http://www.turkcell.com.tr/bireysel/kulupler/sayfalar/turkcell-platinum.aspx linkinde detaylı bilgi yer almaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön