27 Ekim 2016 #6792898

Turkcell Müşteri Memnuniyetini Önemsemiyor

Turkcell müşteri temsilcisinin araması doğrultusunda telefon almak için siparişte bulundum indirimli gün denilip bir cihaz önerildi ben bu cihazı değil başka cihaz için uygulana bilirliğini sorup teyit aldıktan sonra arzu gördüğüm telefonu sorgulattım ve taksitlendirme için bir fiyat verildi. Aradan 2 3 gün geçtikten sonra cihaz elime ulaştı fakat istediğim cihaz değildi ve kutusunu dahi açmadan müşteri hizmetleri aracılığıyla cihazın yanlış geldiğini istediğimin bu olmadığını aktardıktan sonra benimle ilk baştaki gibi ilgilenilmeyip tamamen farklı durumlarla karşılaştım. İstediğim cihazın fiyat farkı yansıtılıp üstüne vergilerin verileceği ve yukarıda söylediğim gibi Turkcel platinum müşterisi olmama rağmen benimle ilgilenilmeyip aciliyettimin de suistimal edilmesi Turkcell gibi kalitesiyle sözü geçen operatör şirketine yakıştıramayıp kendi şahsi güvenimin de sarsıldığını belirtmek isterim.

Musa 276 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön