12 Şubat 2014 #2291102

Turkcell Müşteri Memnuniyetini Önemsemiyor!

Sarı Kutudan aldığım Facebook paketinde sorun olmasından dolayı Facebook'a bağlanmakta güçlük çekiyorum.Hatta bağlanamıyorum.Sürekli 532'li numarayı aramaktan bıktım usandım.Diğer operatörlere göre pahalı olmanıza rağmen ve 10 yılı aşkındır bu operatör ile çalışmamdan dolayı sizi tercih ediyordum.Ama gördüm ki artık Turkcell gerekli doygunluk seviyesine ulaşmış öncelik paradan yana olmuş.Artık Turkcell ile çalışmak istemiyorum ve yakın zamanda da sözümü tutacağım.Başka bir operatöre taşınma işlemini gerçekleştireceğim.Ben müşteri isem en doğal hakkım olan daha ucuza daha iyi ve aynı hizmeti alacağım.Bilgilerinize.

Yasin 251 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 12.02.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi12 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön