06 Mayıs 2013 #1780026

Turkcell Müşteri Memnuniyeti Yok!

Hat değiştirmek için Yeşilbayır T. Bayisindeki personeller sorduğum sorulara tutarsız ve ilgisiz tavırlar sergilediler. Ayrıca defalarca Yıldız 15 ve Yıldız 19 paketlerini kullanabileceğimi sordum ve bu paketleri kullanabileceğimi söylediler. Fakat eve gelip biraz araştırınca benim hattım hizmete girene kadar kampanyanın süresi bitecek.


İşlemleri yapan personel benim dışımda her şey ile ilgilendi, müşteri olmayan birisiyle sohbet bile ettiler. İşlemlerimi çok dağınık yaptılar. Ayrıca hattımı pazartesi randevu ile alacağımı söylediler, tabi işlemler bitince söylediler. Kendimi kaile alınmamış, zararda, müşteri ve kişilik haklarımın kaile alınmadığını düşünüyorum.

Sinan 251 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile 1.05.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Bayi şikayeti konusunda aksiyon alınacağı yönde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Sinan08 Mayıs 2013

    Pazartesi gittiğimde numara transfer işlemlerini daha gerçekleştirmediklerini öğrendim. Hemen iptal edilmesini istedim ve durumu anlattım. Tarife şartlarını benden öğrendiler ve şaşırdılar ve yine tutarsız cevaplar verdilier. Ben Türkcell satmıyorum bile dediler. Hat transfer işlemimi iptal ettirebildim ama iptal ettirmem maduriyetimi değiştirmez. Benim gibi kim bilir kaç kişiye böyle davranılıyordur kim bilir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön