04 Nisan 2013 #1725041

Turkcell Müşteri Memnuniyeti Yok!

Geçen yıl 1 yıl taahhütle 500 dk 21 TL kampanyasına katıldım.25 Martta hattıma kampanya dahilinde tanımlanan 300 dk nın bittiği ve bundan sonraki görüşmelerin 200 dk 21 TL olacağını belirten 1 sms aldım.Bunun üzerine Vodafone'a 02-04-2013 te numara taşıma için başvurdum.


Dünse Turkcell'den taahhüdün 06-04-2013 tarihinde bittiğini daha erken numara taşımam halinde ceza uygulanacağı mesajını aldım.Çağrı merkezini numara taşıma talebi iptali için aradım ama yapacak bir şey yok numara geçişi ayın 6 sından önce olursa 100 TL ödersiniz cevabı aldım.Kendi kafasına göre kontrat sonu belirleyip kelime oyunlarıyla ceza uygulayan Turkcell'i kınıyor ve en iyi reklamın müşteri memnuniyeti olduğunu hatırlatmak istiyorum.

Selçuk 42 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Nisan 2013

    Müşterimizi 05.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön