09 Mayıs 2013 #1788410

Turkcell Müşteri Memnuniyeti Yok!

27/04/13'de satın aldığım telefon için SİM kartım 5TL karşılığında YILDIRIM TELEKOM/Kağıthane şubesinde micro SİMe çevrildi, uyarı yapılmadı. 30/04/13'de hattımdan SMS gönderemedim. Kanyon Turkcell Teknik Servis ve Müşteri hizmetleri telefon/sim ayarlarını inceledi ve sorun bulamadı. SİM kartım ilk çıkan kart olduğu için sms göndermeyi desteklemeyebileceği belirtildi.


12, 50 TL verip yeni micro SİM almam gerektiğini belirtti. YILDIRIM TELEKOM'a gidip bayi sahibi O. beye ilettim ve daha önce ödediğim paranın bu bedelden düşülüp aradaki fark olan 7, 50TL'nin alınarak yeni microSİM'in verilmesi gerektiğini ilettim. O. bey, "bu benim sorunum değil" dedi. Bayinin bu yaklaşımı kabul edilemez, bu nasıl müşteri memnuniyeti?Hattımdan sadece MESAJ GÖNDEREMİYORUM ve Turkcell'in bu sorunu çözmesini arz ederim.

Muzaffer 63 Okunma

Cevaplar

  • Muzaffer19 Mayıs 2013

    Görüşmemizden bir sonuç alınmamıştır. Sadece bayiinin uyarıldığı bilgisi verildi, ancak benim hattım ile ilgili sıkıntım giderilmedi. Daha önce başka bir sebepten dolayı Vodafone' da yaşadığım sıkıntıyı koşulsuz müşteri mutluluğu çerçevesinde çözüme kavuşturdular. Görüyorum ki 13 yıllık müşterinin mağduriyeti bile Turkcell için anlam içermiyor ve ben de mutlu olmadığım bir operatörde kalacak değilim, bu ilgisizlik karşısında numaramı taşıyorum.

  • Turkcell Temsilcisi18 Mayıs 2013

    Müşterimizin müşteri hizmetlerine ilettiği talebine istinaden 09.05.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize hattın durumu hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön