04 Mayıs 2015

Turkcell Müşteri Mağduriyeti!

1 yıldır Turkcell kullanıyorum, yıldız 500 kampanyasını kullanarak Turkcell'e geçiş yaptım ve bugün kampanya süremin dolduğu konusunda mesaj geldi, mesajı okur okumaz interneti kapattım fakat kontörüm çoktan gitmişti, ve ne yazık ki yeni bir paket aramak zorunda kaldım. Daha kötü bir kampanyayı 5 lira fazlaya alıyorum şu an ve Turkcell benim için tüm cazibesini kaybetti, böyle giderse hattımı başka bir operatöre taşıyabilirim, mağduriyetimin giderilmesini talep ediyorum.

Ugur 149 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 06.05.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Yıldız 500 Paketi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi04 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön