07 Şubat 2014 #2282372

Turkcell Müşteri İle İlgilenmiyor!

Tam 3 saat içerisinde müşteri hizmetleri ile ilgili her müşteri hizmetleri konu ile ilgili farklı farklı yönlendirip hiç bir sorunumu çözemedim. Şu numaramla ilgili sorunlarımı 0530608**** çözemedim. Bana her seferinde telesekreteri bağlıyorlar. Paramızla rezil oluyoruz. Turkcell'den şikayetçiyim. Bundan böyle Turkcell'in hattını kullanmayacağım cihaz satana kadar bir numara müşteri oluyoruz ondan sonra ilgilenmiyorlar.

Sebahattin 39 Okunma

Cevaplar

 • Sebahattin10 Şubat 2014

  Aradığınız için teşekkürler ama bana tahsitlendirme ile ilgili bir mesaj gelecekti o gelmedi.

 • Turkcell Temsilcisi08 Şubat 2014

  Müşterimiz ile 08.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Taksitendirme hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Sebahattin07 Şubat 2014

  tam 3 saatte 15 sefer bağlandık tekrar tekrar aradık herbiriniz farklı cevap verdiğinizden sorunumuzu çözemedik bana 500 dk 21 tlye verip + üzerine bir de cihaz verip toplam ayda 44 tl ödeyeceğime söyleyip ikna edip bu sözleşmeyi imzalattılar 24 ay taahüt olarak ve 6-7 ay içerisinde benim paketimin ücretini 40 tl yapıp ve 60-65 tl arasında fatura gelmeye başladı ve bu satış sözleşme içerisinde paketin dahil olmadığını böyle yükselmeler olacağını sözleşme imzaladığınız bayıdeki personel sizi yanıtmış olabilir diyip ilgilendirmediler sözleşmeyi imzala başına belayı al.

 • Sebahattin07 Şubat 2014

  Herhangi bir cihaz satımında 24 aya kadar taksit yaptıkları halde biz fatura ödemede zorlandığımızda taksitlendirme istediğimizde telesekretere bağlayıp sürekli oyalıyorsunuz.

 • Turkcell Temsilcisi07 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön