01 Şubat 2018
Yorum Yap
#10084939

Turkcell Müşteri Hizmetlerinin Yetersiz Hoşgörüsü!

2012 yılına ait olan faturalı hatla ilgili olarak geçen ay ve bu ay ödeme yapmamız gerektiğini belirten mesajlar alıyoruz. Reel Alacak isimli Turkcell ile anlaşmalı olan firmadan mesajları tamamen tesadüfen babamın adına kayıtlı olan annemin kullandığı telefonda mesajları silmek için girdiğimde fark ettim. Babam 1929 doğumlu 87 yaşında annem 1945 doğumlu 72 yaşındadır ilk ay ki faturayı ödedikten sonra ilgili firma bana başka fatura olmadığını belirtmiştir. Annemin telefonundaki gereksiz mesajları silerken bu ay yeniden icraya verileceğimize dair bir mesaj tekrar gördüm. Bunun üzerine Turkcell'e ulaştım ve yardımcı olunması için müşteri hizmetleriyle görüştüm ilk gelen fatura 36 TL idi sıkıntı olmasın diye ödedim 2. ödeme 45 liraydı hemen ödeyeyim dedim ama gelecek ay veya diğer aylar tekrar gelir mi öğrenmek istedim. Yaklaşık 3 saat telefonla görüştüm ve oyalandım.

Uğur Uğur 249 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Şubat 2018

    Değerli Müşterimiz, Aboneliği sona ermiş olan hatlara ilişkin olarak yasal takip veya idari takibe konu olmuş Turkcell borçları, tahsilat için artık "Reel Alacak Yönetim A.Ş" firmasına devredilmiştir. Borcunuzla ilgili detay bilgi almak üzere 0212 988 0 333 numarasından firma ile iletişime geçebilir ve ödeme yapabilirsiniz. Herhangi bir Turkcell Anlaşmalı ödeme kanalından borca dair ödeme alınamayacağını hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Uğur02 Şubat 2018

    Turkcell müşteri hizmetlerinin kalifiye olmayan eleman çalıştırdığını inisiyatif kullanmayan insanlar çalıştırmadığını ve mağduriyete sebep olduğunu dün bizzat yaşadım yetkisizinden yetkilisine herhangi biri ile görüşünce tamamen keyfi bir muamele ile karşı karşıya kaldım kesinlikle şikayetçiyim bahsi geçen firmadan yardımcı olmaktan memnun olduğunuzu yazmışsınız bu ifade tamamen hikaye gözümde dün yaşadıklarımdan sonra 3 saate yakın telefon görüşmesi yaptım.

  • Turkcell Temsilcisi02 Şubat 2018

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler