26 Ağustos 2015

Turkcell Müşteri Hizmetleri Yetersizliği!

Faturamın benimde dikkatsizliğimin bir parça sebep olması ve Turkcell'in biz size mesaj attık hanımefendi diye sıyrılmasının da sebebiyle yüksek gelmesi Turkcell'in fatura danışmanı olarak görevlendirdiği son derece kibar ve sabırlı arkadaşları ne kadar ilgili davranmalarının yanında iş ile ilgili net olarak donanımlandırılmalı diye düşünüyorum sürekli aramam mı vakit kaybı sizi dinleyipte çözüm bulacağınıza inanmak mı çözüm buluyorsunuz iki gün sonra vazgeçtik diye yazıyorsunuz aramak zahmet tabi! Bugün faturamın son ödeme tarihi ve en yakın zamanda döneceğiz diye mesaj geliyor bu sorumluluğunuzun büyük göstergesi. Yarın bana dönersiniz hattım kapanmış kapanma bedelleri eklenmiş olur.

Gülcan 300 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Ağustos 2015

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 25.08.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Gülcan26 Ağustos 2015

    Arkadaşlarınızın kibar ve son derce saygılı tavırları süper tabi biz sizi arıyoruz uzun uzun bekletip konuşuyorsunuz. Bir ton reklam SMS atıp üstüne şikayet söz konusu oldu mu yine SMS yolluyorsunuz neden söyleyecek sözler az mı acaba faturamın son ödeme tarihi ve hala dönüş bekliyorum tabi gün sonunda faturam kesilmiş açma kapama bedelini alıp kara geçmiş olursunuz. Erken çözüm diye bir şey yok mu ilk aramamda öyle şaşırdım ki tamam denildi sonra düzelme yok sonra yine kibar bir ses ve sonra yok haksızsınız! Kime göre neye göre bana bilgi veren insanlar başka yerde çalışmıyor diymi konu 10 TL'değil konu böyle bir ilgisizliğin şaşırtıcılığı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön