23 Ocak 2014 #2251650

Turkcell Müşteri Hizmetleri Yardımcı Olmuyor

Vodem sözleşmemiz bittiği halde ne bir bilgi veriyorlar ne de faturalarını gönderiyorlar. Geçmiş dönem faturalarını da isteyince sadece 6 aylık verebiliriz gibi bir duyarsızlık müşteri memnuniyetsizliği gibi bir sıkıntıyla karşılaşıyoruz. Zaten kullanamadığımız devamlı yavaş çalışan bir vodemlerinden bıktım usandım.Turkcell sözleşmesi biter bitmez kapattım.


Müşteri hizmetlerindekiler de malesef hala fatura göndereceğim diyebiliyorlar. Sözleşmenin bittiği tarihten sonra gönderecekleri faturaları ve ödeyipte zaten verimsiz olan vodemlerinin paralarını da kendilerinden tahsil edeceğim. Göndereceklerini söyledikleri faturalar ile birlikte Turkcell'i mahkemeye vereceğim.

Başak 72 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 24.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Turkcell 3G Vınn Kampanyası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön