24 Ağustos 2013 #1974156

Turkcell Müşteri Hizmetleri Yanlış Yönlendiriyor!

Limitinde duran 5gb Turkcell kamu interneti (vınn) 25 TL ücreti ile kullanıcısıyım. 12 ay taahhütle aldığım hattımın taahhüdü durunca limit kendiliğinden 4 gb'a düştü ve fiyat 49 TL'ye çıktı. Durumu fark ettim ve müşteri hizmetlerini arayıp sebebini sordum. Taahhütümün dolduğu cevabını alınca aynı tarifeyi aynı koşullarla yeniden taahhütlendirmek istediğimi söyledim.


Bunun üzerine fiyatın 32 TL'ye çıktığı cevabını aldım. Kabul etmeyip internette farklı GSM firmalarının tarifelerini araştırırken kendi tarifemi aynı koşullarla bir tek kısa mesaj göndererek uzatabileceğimi fark ettim. Turkcell müşteri hizmetlerindeki görevli bu durumu bildiği halde bana yüksek fiyattan aynı tarifeyi uzattırmaya çalıştı.

Onur 36 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimiz ile 29.08.2913 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 25.08.2013 tarihinde çıkan faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön