25 Temmuz 2013

Turkcell Müşteri Hizmetleri Yanlış Bilgilendirdi!

Yaklaşık 9 yıldır çalıştığım şirketten ayrıldığım için kullandığım Turkcell hattı bana şirketim devir yaptı. 2 aydır kullanmadığım hattıma toplamda (yönlendirme dahil) 380 TL fatura yansıdı. Devir alırken 39 TL sadece hatta para ödedim. Yani bedava diye bağırılan hattı ben 1 aylık konuşma ücretine geri aldım.


Müşteri hizmetleri yetkisi arkadaşımızın yanlış bilgi vermesi de bu yanlışlığın doğmasına sebep oldu. Turkcell hat sahipleri yaşadığım daha bir sürü problem ve sıkıntıyı buradaki alan sınırlı olduğu için yazamıyorum. Başka bir sıkıntı ise yedekleme cihazları sürekli, arızalı değil aslında işlem uzun olduğu için işlerine gelmiyor.

Namık 25 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Temmuz 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön