02 Ocak 2014

Turkcell Müşteri Hizmetleri Sorumlu Değilmiş!

Turkcell bayisinden aldığınız ürün arıza yaptıktan sonra garantili ürününüzü Turkcell bayiye verirseniz Turkcell bayii ürüne el koyup birde müşteriye hakaret edebiliyor. Turkcell müşteri hizmetleri konuyla sorumlu değilmiş. Artık müşteriye ne imzalattılarsa ona güveniyor olmalılar.

Fatih 70 Okunma

Cevaplar

  • Fatih06 Ocak 2014

    tamam şimdi sizde ulaşabilirsiniz. zaten ulaşsanızda bişeye yaradığı yok.

  • Turkcell Temsilcisi06 Ocak 2014

    Müşterimizi 06.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi03 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön