20 Ekim 2016
Yorum Yap
#6737896

Turkcell Müşteri Hizmetleri Memnuniyeti Sıfır

Turkcell kurumsal müşterisiyiz. Şirketimize ait 10 adet hattımız var. Bu konular ile ilgili olarak tarafımıza atanmış olan müşteri temsilcisi e*** ö*** bey ki müşteri temsilcimiz olduğu halde sene de ya bir, ya da iki sorunumuz olur ve o zaman irtibata geçeriz. E**bey 8 aydan beri defalarca aramıza, defalarca e-mail göndermemize, hatta ve hatta mesaj atmama rağmen lütfedip ne mesajlarımıza, ne telefonlarımıza, ne de e-maillerimize cevap vermemiştir. Merak ediyorum aylardır cevap alamadığımız e** beyin tavrı Turkcell müşteri hizmetleri memnuniyeti kapsamında mıdır?

Hatice Hatice 82 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 24.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Hatice24 Ekim 2016

    Elimde e-mailler var dönüş yapılmadığını ispat ettiğim halde Turkcell kendi personelinin hatasını ve sorumluluğunu kabul etmiyor ve hiçbir şey yapamayacaklarını belirtiyor ve bana kalkmış sonra müşteri memnuniyetinden bahsediyor ve söyleyecek söz bulamıyorum.

  • Turkcell Temsilcisi20 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler