05 Kasım 2017 #9757491

Turkcell Müşteri Hizmetleri İşine Gelmeyen Konularda Talep Ve Durum Açamamakta

04.10.2017 tarihinde Turkcell kullanıcısı olarak Turkcell bayiden 4.5G Win Wi-Fi cihazı aldım. Bulunduğum O hal bölgesi nedeniyle bölge interneti sorunlu, telefon hattım Turkcell ve internet hız testi normal seviyedeyken Win Wi-Fi cihazın interneti çok düşük olması nedeniyle aynı gün müşteri hizmetlerini defalarca arayarak (telefon kayıtları telefonumda mevcut olup) iki yapmam sonucu bir çözüm bulunamadı. 50 GB internet paketini donma sorunları nedeniyle hız ve çekimin düşük olması ve yayın alanındaki mesafesi kısıtlı olmasından kullanamamaktayım. Müşteri hizmetleri işine gelmeyen konularda talep ve durum açamamakta. Teknik birim denilen yere aktarıyoruz söylemiyle santrale insanlar aktarılmakta. Cihazın fiyat farkıyla değiştirilmedi talebim sonuçsuz kaldı. Turkcell sattığı ürün ve hizmetin arkasında duramamakta ve çözüm sunamamaktadır. Tüketici Hakları gereği değişim iptal ve iade hakkı.

Yücel 649 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Kasım 2017

    Müşterimiz ile 07.11.2017 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi06 Kasım 2017

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön