08 Temmuz 2016

Turkcell Müşteri Hizmetleri Hattımı Açmadı

Turkcell müşteri hizmetleri faturamı ödememe rağmen ödemediniz diye SMS gönderdi. Mesajın sonunda ödediyseniz dikkate almayın yazmıyordu. Bir yakınım ödemeye kalkıp TİM e gitse başına bir şey gelse bu sorumluluğu kabul edecek miydi? Şikayet talebi oluşturdum. 48 saat içinde dönüş yapılacak dendi yapılmadı asılsız konuştu.


Telefon defalarca yüzüme kapatıldı. Tekrar aradığımda bilerek açmadılar beklettiler. Birkaç saniye bekleteceğiz deyip 4 dk beklettiler.

Batuhan 57 Okunma

Cevaplar

 • Batuhan14 Temmuz 2016

  Beni arayan kişinin ukalaca konuşmasından dolayı tekrar şikayet etmek istiyorum. Sizi arayacağız diyorlar aramadıklarını bildiğim için aramazsanız ne yapacağım dediğimde bir şey olmaz cevabını verdiler. Müşteri temsilcileri hatayı kabul ediyor. Ortada bariz bir hata var ve kabul edilmiyor. Ben faturamı ödedim. Bana ödemediniz diye SMS gelemez. Bir yakınım ödemeye kalksa TİM'e gitse ödemek için boş yere gitmiş olacak bunun sorumlusu kim? Cevap olarak avukat sürecine girmiş kullanıcılarda " Ödediyseniz dikkate almayınız" ibaresi yazmaz diyerek savunuyorlar. Hayır yazmalı çünkü ben zaten ödemişim. Yeri geldiğinde Turkcell en iyi vs.. demesini biliyorsunuz. Ortada net bir hata var ve düzeltilmesini talep ediyorum. Temsilci şikayet için SMS atacağım diyor SMS gelmedi. Temsilciye soruyorum Turk Telekom'da 1000 dk 3 GB 1000sms 19 TL iken Sizde neden yaklaşık 60-70 TL'dediğimde Trkl cekm gücü dedisadece

 • Turkcell Temsilcisi14 Temmuz 2016

  Müşterimiz ile 14.07.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Batuhan14 Temmuz 2016

  Ortada net bir hata var ve düzeltilmesini talep ediyorum. Temsilci şikayet için SMS atacağım diyor SMS gelmedi. Temsilciye soruyorum Turk Telekom'da 1000 dk 3 GB 1000 SMS 19 TL iken Sizde neden yaklaşık 60-70 TL'dediğimde Turkcell'in çekim gücü diyor. Turkcell'e özel AvantajLAR diyor çoğul eki kullanıyor. Sadece çekim gücü diyebiliyor. Ayrıca Telekom çok da kullanışlı. Ziyan etmek kötüdür. Turkcell sürekli kazıklıyor.

 • Batuhan14 Temmuz 2016

  Beni arayan kişinin ukalaca konuşmasından dolayı tekrar şikayet etmek istiyorum. Sizi arayacağız diyorlar aramadıklarını bildiğim için aramazsanız ne yapacağım dediğimde bir şey olmaz cevabını verdiler. Müşteri temsilcileri hatayı kabul ediyor. Ortada bariz bir hata var ve kabul edilmiyor. Ben faturamı ödedim. Bana ödemediniz diye SMS gelemez. Bir yakınım ödemeye kalksa TİM'e gitse ödemek için boş yere gitmiş olacak bunun sorumlusu kim? Cevap olarak avukat sürecine girmiş kullanıcılarda " Ödediyseniz dikkate almayınız" ibaresi yazmaz diyerek savunuyorlar. Hayır yazmalı çünkü ben zaten ödemişim. Yeri geldiğinde Turkcell en iyi vs.. demesini biliyorsunuz.

 • Turkcell Temsilcisi08 Temmuz 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön