22 Şubat 2013 #1648576

Turkcell Müşteri Hizmetleri Çözüme Yönelik Değil!

Turkcell İletişim Merkezinde cep telefonuma aksesuar takılırken telefonumun personel tarafından çizilmesiyle ilgili yaşadığım sıkıntıyı Turkcell Müşteri Hizmetlerine mail yoluyla bildirdiğimde aldığım cevap; "Yaşadığınız sıkıntı ile ilgili üzüntü duyduğumuzu ancak cihaz aksesuarları ile ilgili cihazınızın distribütör firmasından destek alabileceğinizi iletmek isterim. " şeklinde oldu.


Üzüntünüz umurumda değil, çözüm istiyorum! Hiçbir şey yapamıyorsanız da en azından aldığım 80 TL tutarındaki ürünlerin ücretinin tarafıma geri iadesini istiyorum! Bu problemle ilgili bir özür bile dilenmedi, aksine üste çıkmaya çalışıldı. ÇÖZÜM İSTİYORUM! Standart metinlerle cevaplanmasın bu şikayet!

Burcu 71 Okunma

Cevaplar

  • Burcu25 Temmuz 2013

    sıfır

  • Burcu23 Şubat 2013

    Siz henüz benim şikayet sebebimi bile anlamamışsınız... Çok tebrik ederim sizi... Bir daha mı? ASLA!

  • Turkcell Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşteri Hizmetleri'ne yapılan başvuruya istinaden müşterimize 22.02.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön