07 Şubat 2014 #2281881

Turkcell Müşteri Hizmetleri Çok Zayıf!

Numaramı Turkcell'e taşımak istiyorum. Ve geçmeyi düşündüğüm tarife kaçmaz ikili tarifesi. Bunun hakkında bilgi almak için bu gün müşteri hizmetlerini aradım. Bir kaç bilgi sordum bir şeyler söyledikten sonra ben faturasız birimindeyim sizi faturalı birime aktarayım dedi. Tamam dedim aktardı ama 10 dakika boyunca kimse cevap vermedi. Sonra bir daha aradım, S. Hanım açtı. Yine bilgi almak istediğim belirttim önce hatta 2-3 dakika bekletti muhtemelen şefine sordu, sonra benim sorularımla alakasız bir kaç cevap verip yine faturalı birime aktarayım dedi. Aktardı ama yine açan olmadı. Ne biçim bir müşteri hizmeti anlayışı. Vasıfsız insanlar yüzünden bir türlü hizmet alamadım. Temsilcileri eğitin!

Muhammed 38 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 07.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Kaçmaz İkili Tarifesi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön