23 Eylül 2013 #2025318

Turkcell Müşteri Hizmetleri Çok Umursamaz!

Turkcell'den mobil imza için almış olduğum gsm hattıma ait evraklarım TİM bayisi tarafından başka operatöre verilmiş ve hattıma Avea Turkcell arasında sürekli taşıma işlemi yapılmaktadır. Turkcell ise benim evraklarımı 3. şahıslara verip yasa dışı işlem yapan bayisini cezalandırmak bir yana hattımın sürekli taşınıp durmasına dahi engel olmamakta ve herhangi bir işlem yapmamaktadır.


Müşteri hizmetleri bana sizin tarafınızdan imzalanmış evraklarınız mevcut diyor fakat işlem yapılan bayiyi bana söylemeyerek (eğer o işlemi ben yaptıysam doğal olarak o bayi biliyor olmam lazım) kendi içerisinde söyledikleri çelişmektedir.

Kadir 52 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Ekim 2013

    Müşterimiz ile 02.10.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Turkcell iletişim bayisi şikayeti hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön