14 Eylül 2013 #2011242

Turkcell Müşteri Hizmetleri Çok İlgisiz!

Turkcell 3G Temmuz ayı faturasını, Ağustos ayında online işlemler üzerinden onay komutunun gelmemesi nedeniyle 2 defa ödediğimi bankanın kredi kartı hesap özetinden anladım. Konuyu bulunduğum bölgedeki Turkcell iletişim merkezine ilettiğimde sistemde çift ödeme yapıldığına dair bilgi olmadığını ve dekontlarının getirilmesi halinde merkeze mesaj atılacağı bildirildi.


Online işlemlerde dekont verilmediği için, Turkcell'in 532 nolu müşteri temsilcine 10 dk 43 sn beklememe rağmen ulaşamamam nedeniyle konuyu 28/08/2013 'de fax yolu ile bildirdim. Bugüne kadar konuya çözüm bulunmadığı gibi Eylül ayında fatura gönderilmiştir.Turkcell'in 3 tane hattını kullanıyorum, bu kadar duyarsızlık görmedim.

Hüsnü 108 Okunma

Cevaplar

 • Hüsnü'nün Teşekkür Mesajı04 Ekim 2013

  1 ay süren yoğun çabalarım sonunda mükerrer ödediğim fatura bedeli banka hesap numarama iade edildi. Teşekkürler...

 • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2013

  Müşterimiz ile 24.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 10.08.2013 tarihli fatura ödemesi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • Hüsnü18 Eylül 2013

  Ben zaten konuyu, [email protected] adresinden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkine ilettim, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerine de ulaşamadığım ve bugüne kadar dönüş olmadığı için siteye şikayet etme zorunda kaldım. 20 gün oldu hala sonuç yok.

 • Turkcell Temsilcisi17 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön