08 Mayıs 2013 #1786523

Turkcell Müşteri Hizmetleri Bilgilendirme Zorunluluğunun Olmaması!

Turkcell gold paket, extra internet ve sms paketi kullanmaktaydım. 5 nisanda tarife değişikliği onayım alındı. extra paketlerin de kapatılmasını istedim dönem sonu kapatılacak dedi. fakat dönem sonunun 12 nisan olduğu ve yeni tarifemin 25 nisanda açılacağı ve oluşacak olan 13 günlük boşluğun extra ücretlendirileceği söylenmedi.


Hesap kesiminde 209 tl lik bir fatura geldi. bunun için müşteri temsilcisi ile görüşüldü ve kayıtlar dinlendi. 8 mayıs da 13:30 da müşteri temsilcisi F. hanım aradı ve işlemleri yapan müşteri temsilcisinin hatası olmadığı ve 13 günlük extra ücretlendirilme olacağı söylenme zorunluluğu yoktur dedi. Kısaca eksik bilgi vererek kazanç sağlamış oldular.

Ramazan 39 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 08.05.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize yapılan incelemeler sonucunda tarife değişikliği talebi ve yapılan işlemler ile ilgili bilgi aktarılmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön