27 Ekim 2014

Turkcell Müşteri Hizmetleri Bilgilendirme Sorunu!

Daha önce burada Turkcell'le ilgili şikayetimi yazmıştım. Aynı şikayeti bilgi BTK'ya da yapmıştım. Ama Turkcell aboneliğini sona erdirdiğim 05057912*** no'lu hattımla ilgili Turkcell tarafından haksız olarak düzenlendiğini düşündüğüm faturaya yapmış olduğum itirazla ilgili bilgilendirme amaçlı geri dönüşü müracaatımdan yaklaşık 25-30 gün sonra içerisinde yapılmış ve geri bildirimi özellikle faturanın son ödeme tarihinden sonraya bırakılmıştır. Reklamlarınızda ki o çok ilgili ve bilgili müşteri temsilcilerinizin mutlu ettiği müşterilerinizden olamadım. Turkcell firması ve çalışanlarının şeffaf olmadığı ve müşteriyi bilgilendirme konusunda yanlı davrandığını düşünüyorum.

Uğur 108 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Kasım 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 11.10.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön