24 Ekim 2016 #6761176

Turkcell Müşteri Hizmetleri

İnternet paketi aşımıyla ilgili iki kere müşteri hizmetlerini aradım ilkinde 5 dk ikincisinde 7 buçuk dakika sürdü. Bağlanmam hem sorun yaşayıp müşteri temsilcisi için bir de bu kadar zaman harcıyorsunuz. Verilen parayı hak etmeyen kalitesini her geçen gün düşüren müşteriden ne kadar fazla para alabilirim derdinde olan bir operatör. Biraz da müşteriye daha iyi hizmet vermenin yollarını arasalar keşke!

Sinem 339 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 25.10.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Sinem24 Ekim 2016

    Müşteri hizmetlerine ulaşmakta sorun yaşadığımı yazıyorum şirket dalga geçer gibi müşteri hizmetlerinden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz diye cevap veriyor. Şikayet metni okunmadan otomatik maktu yazılarla cevap vererek ciddiyetsiz tavrını ortaya koymaktadır.

  • Turkcell Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön