27 Ocak 2016

Turkcell Müşteri Gizliliği Sağlanamıyor!

4 senedir Turkcell de hat sahibiyim ve hattı ilk alındığı tarihten itibaren yakınım kullanmakta ve hat 2 aydır hiç kullanılmadığı takdirde bana gelen fatura 1600 civarında Turkcell'deki zihniyet şu dur ki hat sahibi onayı olmadan farklı farklı yerlere abone yapıp müşterisini mağdur eden bir zihniyet. Hat sahibi onayı olmadan bir başkası her işlemi yapabilir peki soruyorum müşteri gizliliği nerede? Her görüşmelerinde güvenlik soruları hava civa mı her işleme gelince hat sahibi olmadan yapılıyor da hiçbir onay alınmıyor da faturaya gelince hat sahibi neden aklınıza geliyor mağdur ediliyor. Bu mudur çok büyük Turkcell gizlilik zafiyeti neden?

Gülsün 79 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Ocak 2016

    Müşterimizi 28.01.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön