04 Eylül 2013 #1993289

Turkcell Multi Vınn Faturama Çeşitli Ücretler Eklenmiş!

24 ay taahhütlü sözleşmesi olan aylık 34 TL ödemeli 4 GB internetime son 3 aydır 50 TL'lik "Katma Değerli Servisler" adı altında bir kalemin eklendiğini gördüm Turkcell Müşteri Hizmetleriyle olan görüşmemde Flycell adı altında bir hizmet aldığımı öğrendim.


Hiçbir bilgilendirmenin yapılmadan hattıma böyle bir servisin eklenmesini kabul etmiyorum. Flycell'in iş ortakları olduğunu fakat bir bilgisinin olmadığını söyledi Turkcell call centerdaki arkadaş.Haberim olmadan alınan bu ücretin benden alınan bu ücretin geri ödenmesini istiyorum.

Barbaros 38 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 12.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin Flycell servisine iletilmiş ve gelen cevaba istinaden kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön