07 Ocak 2016

Turkcell Mükerrer Ödeme

Aralık ayında çıkan faturamı mükerrer ödeme yapmışım. 24 Aralık itibariyle Konuyu Turkcell' e bildirdiğimde; mükerrer ödemeyi 7 iş gününde yapacaklarını söylediler. 4 Ocak'ta Turkcell 'i aradım biz ödemeyi hesabınıza gönderdik, bankanız ile irtibata geçiniz dediler. Bankayı aradım bize para gelmedi dediler. Sonra tekrar Turkcell' i aradım, 7 iş günü olmadı dediler. 07.01.2016 (bugün) aradığımda ise paranız gelmedi ise bize hesap özeti ve dilekçe göndermeniz gerekiyor dediler. 15 gündür uğraşıyorum koskoca Turkcell böyle küçük bir problemi hala çözemedi. Bugüne kadar tüm faturalarımı zamanında ödedim. Turkcell' in bize değerli bir müşteri gibi davranmasını istiyorum.

Salih 62 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Ocak 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi07 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön