05 Nisan 2013 #1727791

Turkcell Muhatap Yok!

Hat değiştirme ücreti ve gerekçesini öğrenemediğimiz bazı ücretler kullanıcı bilgilendirilmeden fatura edilmiş. Konuya 26. 03. 2013 tarihinde telefonda müşteri hizmetlerinden itiraz edildi. 05. 04. 2013 tarihinde itirazın akıbeti hakkında bilgi alınmak istendiğinde bilgi verilmedi ve müdürlükler arandığında öğrenildi ki Turkcell in 'müşteri hizmetlerini' yada başka bir konuyu şikayet edip hak arayabileceğiniz birimi yoktur.


Böyle dev bir kuruluşun, müşterisini 'müşteri hizmetleri' diye karşınıza çıkardığı genç ve tecrübesiz kişilere teslim etmesi, bünyesinde hiçbir kullanıcı şikayetlerini karşılayacak birim oluşturmaması yasal mıdır ? Bilmiyorum ancak şikayetçiyim.

Hilal 19 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön