18 Nisan 2016

Turkcell Mobil Veri Kapalı Olmasına Rağmen Hesabımdan Düşen İnternet Ücretleri!

15 gün içerisinde mobil veri hiç açılmamasına rağmen belli gün ve aralıklarda hesabımdan TL düşülmüştür. Bununla ilgili 532 müşteri hizmetlerini arayıp şikayetimi bildirdiğimde inceleme yapıldığı söylenip tarafımı bilgilendireceklerini ilettikleri halde herhangi bir dönüş yapılmamıştır.
Bu konuda acilen bilgilendirme yapılası ve haksız düşülen ücretlerin hesabıma iade edilmesini umut ediyorum. Bu durum düzeltilmezse hattımı iptal edeceğim. Böylesine büyük bir şirketin bu gibi küçük hatalara düşmesine anlam veremiyorum.

Halim 111 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Nisan 2016

    Müşterimiz ile 19.04.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi18 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön