24 Nisan 2015

Turkcell Mobil Oyun!

Adıma ait 0534***393 no.lu telefondan aynı anda 2 adet 70 TL'den 140 TL oyun ödemesi alınmış olup o anda kullanılan telefonda da da böyle bir oyun alınmamış olup onayda yapılmamıştır. Turkcell'e arandığında 0212 2669890 no.lu telefonla görüşülmesi söylenmiş fakat kimseyle cevap vermemiştir. Bu ücretin faturamdan iptal edilmesini talep ediyorum.

Selim 114 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Nisan 2015

    Müşterimiz 27.04.2015 tarihinde talebine istinaden arandı, müsait olmadığını ilettiği için bilgi verilemedi. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön