31 Ekim 2014

Turkcell Mobil Ödeme Yapılması!

Hattım mobil ödemelere kapalı olmasına rağmen yanlışlıkla yapmış olduğum (sorguport) bir işlem için beni uyarmadan faturama yansıtılan ücretin iptali ve geri ödenmesini istiyorum (akıllı telefon üzerinde yapılan bu işlemde ücret ve üyelik ile bilgiler dikkat çekecek kadar belirtilmemiş).

Tonguç 474 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi11 Kasım 2014

    Müşterimiz ile 11.11.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Mobil Ödeme Servisi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Tonguç06 Kasım 2014

    firma hiç umarsamuyor

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön