11 Kasım 2013

Turkcell Mobil Modem Faturası İki Katına Çıktı!

Mobil internetimin faturası 2 aydır iki katı fazla geliyor. Turkcell modeminize gelen mesajla oyun sitesine üye olmuşsunuz dedi. Kesinlikle böyle bir mesaj okumadım ve kabul etmedim modem kendi kendine mi kabul ediyor? Yıllardır üyeyim. Bu işten kim karlı çıkıyor? Turkcell mi ? Acilen ilgilenilmesini istiyorum!

Özden 235 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Kasım 2013

    Müşterimiz ile 12.11.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize iş ortakları servisleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi12 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön