07 Mayıs 2013

Turkcell Mobil İnternet Kullanım Ücreti!

Cep telefonumdan mobil ınternet kullanmadığım halde 06. 05. 2013 tarihinde sabah saat 11:00 civarı 0. 9 tl ye kadar ücretlendirildiğime dair mesaj aldım. tüm bağlantı verilerini kapatmama rağmen saat 13:06 civarında arka arkaya aynı anda 2 mesaj daha geldi. ve internet kullanımlarımın 5 TL OLARAK ÜCRETLENDİRİLDİĞİ ve arkasından 15 tl ye kadar ücretlendirildiği mesajlarını aldım.


Ben hiç bir şekilde mobil ınternet kullanmadım. 1. mesaj güncelleme falan olabilir diye aldırmadım ama arkasından son 2 mesajın aynı anda gelmesi zaten durumun ne kadar haksız olduğunu yada teknik bir hata sebebiyle olduğunu açıkça gösteriyor. Tüm hukuki haklarımı kullanacağım hattımı iptal edeceğim.

Caner 104 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile 16.05.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize internet kullanımlarının detayı hakkında bilgi paylaşılmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön