08 Ekim 2014

Turkcell Mobil İmza Sorunu!

BDDK kararıyla sim kartımı değiştirmek zorunda kaldım. Mobil imzamın da tanımlı olduğu kartın değişiminden 3-4 gün sonra bile Turkcell'in mobil imza başlatma işlemi gerçekleşmedi. 4 gün sonra aradıklarında bir işlem sırası tanımladılar. İşlemi gerçekleştirdim ancak son adımda başarılı olamadı. Başka telefonlarda denememi söylediler, iki ayrı telefonda sonuç aynı oldu. Mobil imzam olmadığı için ne banka işlemlerimi yapabiliyorum, ne de e - devlet hesabıma girebiliyorum. Turkcell de buna çözüm bulamıyor.

Erdal 359 Okunma

Cevaplar

  • Erdal'ın Teşekkür Mesajı17 Ekim 2014

    Mobil İmza sorunu sonunda halloldu. Turkcell'in (her nasılsa) durumun vahametinin farkına varıp benim gibi birkaç mağdurla direkt olarak ilgilenen bir görevli hanımefendiyi ataması sonucunda sorun halloldu. Ancak süreç olarak baktığımızda 29 Eylül'de simkartımı değiştirmemle başlayan süreç, mobil imza gibi hayati bir hizmetle ilgili sorunun yaklaşık 15 gün sonra ancak halledilebilmesi ve 15 gün boyunca havale, eft, ödeme, e-devlet işlemleri ve benzerlerini bankalar arası mekik dokuyarak yapmak (ya da yapamamak) zorunda kalmak çok kötüydü. Genel olarak bu sorunun çözümü ile ilgili "Turkcell sınıfta kaldı" diyebilirim...

  • Turkcell Temsilcisi14 Ekim 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 11.10.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Ekim 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön