16 Eylül 2014

Turkcell Mobil İmza Sim Kart Değişimi!

Mobil imzaya ilişkin şikayetleri görünce yanlız olmadığımı gördüm. Hayatın her alanında olmazsa olmaz bir ürünün, gayri ciddi muamele görmesini yadırgıyorum. Tarafıma haber verilmeden mobil imzam kullanım dışı oldu, gelen sms'de TİM'lere giderek sim kartımı ücretsiz olarak değişitirebileceğim yazmaktaydı.


Kadıköy merkezdeki tüm TİM'lere gitmeme rağmen 128K sim kartı bulamadım. Kaldı ki bulsam da şikayetlerde görüleceği üzere aktif ettirememe sıkıntısı yaşayacakmışım. Turkcell internet sayfasına yazdığım şikayetim, 20 dakika bekledikten ve 2 kez tekrar etmeme rağmen kaydedilmedi. Gün aşırı arayan kurumsal müşteri temsilcime de nedense ulaşamadım. Bu şikayetim sonunda alacağım cevabı biliyorum

Gökhan 165 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Kasım 2014

    Müşterimizi 04.11.2014 tarihinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Gökhan24 Eylül 2014

    1 HAFTA GEÇMESİNE RAĞMEN HALEN ÇÖZÜM BULUNAMAMASINA AKLIM ERMİYOR

  • Turkcell Temsilcisi16 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön