10 Eylül 2014

Turkcell Mobil İmza Aktivasyonu Yapılmadı!

6 yıldır Turkcell Mobil İmza kullanıcısıyım. Turkcell'in mobil imzada yeni sisteme geçiş talebi üzerine sim kartımı Turkcell tarafından gönderilen sim kart ile değiştirdim. Yeni sim kartım iletişime açıldı ancak 05.09.2014 tarihinden beri Mobil İmza aktivasyonu yapılamadı. Müşteri Hizmetleri servisini defalarca aradım.

Her arayışımda ilgili servis tarafından en kısa sürede aranacağım yanıtını aldım. İnternet Bankacılığı ve e-devlet işlemlerimi bir haftadır yapamıyorum ve benden kaynaklanmayan bir sorun nedeniyle mağdur ediliyorum. Konuya en kısa sürede çözüm getirilmediği takdirde bu geçen süre içindeki belgelediğim tüm maddi zararımın tazmini için hukuk sürecini başlatacağımı beyan ederim.

Emin 1.636 Okunma

Cevaplar

 • Emin28 Eylül 2014

  29 Eylül Pazartesi günü sorunum çözümlenmezse hattımı başka operatöre taşımayı düşünüyorum.

 • Emin28 Eylül 2014

  05.09.2014 tarihinde gönderilen sim kartın Mobil İmza aktivasyonu yapılamadı. Yanlış kart gönderildiği söylendi ve yerine mobil imza uyumlu sim kart gönderildi. 27 Eylülde yeni kartı taktım ancak değil mobil imzanın aktivasyonu hattım iletişime bile açılamadı. Çıkardığım sim kartı yeniden taktım ama cihaz sim kartı görmüyor. Mobil İmzamı iptal etmek istedim ama aboneliğim görünmediği için yapamıyorum. Buna rağmen son fatura döneminde kullanmadığım halde Mobil İmza ücreti faturaya yansıtılmış.

 • Emin15 Eylül 2014

  İncelemenizin hızlandırılması ve en kısa sürede aktivasyonumun yapılmasını talep ediyorum.

 • Turkcell Temsilcisi15 Eylül 2014

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Emin10 Eylül 2014

  Bu matbu bildirimi yanıt olarak kabul etmiyorum. 5 gündür aynı yanııtı defalarca aldım zaten.

 • Turkcell Temsilcisi10 Eylül 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön