22 Ağustos 2015

Turkcell Mobil İmza Aktivasyonu

11.08.2015 tarihinde TİM'e giderek daha önceden yapmış olduğum mobil imza ön başvurusunu tamamladım. Bana 19 TL karşılığında yeni bir sim kart verdiler ve hemen aktif olacağını düşünerek soru sormadan oradan ayrıldım. Üzerinden 1 gün geçmiş olmasına rağmen hala kullanamadığım için müşteri hizmetlerini aradım ve bana gün içinde aktivasyon için aranacağım söylendi. Kimse aramayınca tekrar aradım bu sefer belgelerin daha ellerine ulaşmadığını söylediler. Bugün tekrar görüştüm belgenin hala ellerine ulaşmadığı söylendi ve sözleşmeyi imzalayalı 9 gün oldu. 19 TL verip sim kart almış olmasam başvuruyu iptal edip farklı bir operatördeki hattımdan başvuru yapacağım. Bu kadar saçmalık olmaz!

Ethem 2.857 Okunma

Cevaplar

  • Ethem24 Ağustos 2015

    Görüşmede belgelerin hala kendilerine gelmemiş olduğunu belirtti müşteri temsilcisi. tim olan Beylicium Ok-Ser İletişim mobil imza başvuru evraklarını 13 gün geçmesine rağmen gerekli yere göndermemiş. Bugün Beylikdüzü 5m Migros Armes İletişimde başvurumu yenileyerek tekrar yaptım ve bu esnada Ok-Ser İletişimin başvuru için gereken belgeleri benden eksik aldığı ortaya çıktı. Bu sebeple gönderim sağlamadılar büyük ihtimalle ve formda numaram olmasına rağmen bana ulaşılmadı. Armes iletişime ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum. Ok-Ser iletişime de işlerini doğru yapmaları konusunda uyarıda bulunulursa iyi olur.

  • Turkcell Temsilcisi24 Ağustos 2015

    Müşterimiz ile 24.08.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Mobil İmza Servisi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön